Vasariškas šventinis įvaizdis turi būti drąsus ir įsimintinas

  Dizainerės Olesios Les teigimu, birželio pradžia yra pats tinkamiausias metas planuoti savo įvaizdį artėjančioms vasaros šventėms. „Vasara pasižymi ypatinga renginių ir švenčių gausa: išleistuvės, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai...

  Kiekvienai tokiai šventei reikia kruopštaus pasirengimo bei ilgų ieškojimų renkantis, ką apsirengti ar kokius aksesuarus pasirinkti“, – teigia dizainerė.

  Olesia tikina, jog bus daug lengviau, jeigu visa tai paliksite profesionalams. Iš jų sužinosite, kas nauja ir kas madinga, bei susikursite šventinį įvaizdį. Dizainerė Olesia Les dalijasi patarimais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, renkantis šventinę aprangą.

  1. Šventėje galima vilkėti ne tik suknelę. Yra daugybė nuostabių kostiumėlių, kurie ne tik padės jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai bei originaliai. Nepastebėta neliksite.

  2. Nebijokite eksperimentuoti, pasirinkdamos netradicinę suknelę. Galbūt jums kuo puikiausiai tiks avangardinio stiliaus suknelė, o gal jos derinys, susidedantis iš kelių dalių? Svarbiausia, nepersistenkite, turite jaustis patogiai savame kailyje.

  3. Šiandieninė mada tokia, kad madinga kone viskas, tad meskite iš galvos parduotuvių lentynose išstatytus drabužius ir rinkitės tai, kas labiausiai tinka jūsų figūrai ir charakteriui. Taip prikaustysite visų dėmesį.

  4. Nepersistenkite su aksesuarais! Kai kuriems drabužių deriniams jie visai netinka.

  5. Nuogo kūno gali būti, bet ne per daug. Jei atidengiate krūtinę, uždenkite kojas, jei suknelė su atvira nugara, rankos turėtų būti pridengtos. Tikrasis seksualumas glūdi subtilume.

  Dizainerė Olesia Les susilaukė pripažinimo tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse valstybėse. Kūrėja nuolat dalyvauja organizuojamose mugėse, mados renginiuose, rengia „Olesia Les Design“ drabužių kolekcijų pristatymus.

  Nori dalyvauti mados kolekcijų pristatymuose? Apsilankyk modelių agentūra

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Paveikslėlių galerija

  View the embedded image gallery online at:
  http://modeliuagenturapegasus.lt/1001-kamile-pa#sigProId48ebc995ed

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper