Atranka į "Mis Auto 2015" konkursą interviu su Gintare

  Prasidėjus atrankai į grožio konkursą „Mis Auto 2015“ komisiją užplūdo norinčių dalyvauti merginų anketos ir laiškai. Šiandien Jūsų dėmesiui pristatome pirmąją pretendentę – Gintarę.

   

   

  Papasakok trumpai apie save.

  Sveiki. Esu Gintarė Zizaitė. Gimiau ir augau Jurbarke, bet šiuo metu gyvenu Kaune. Man 20 metų. Dirbu kosmetikos ir rinkodaros srityje bei studijuoju sporto klubų veiklos organizavimą. Dar man labai patinka psichologija, bendravimas su žmonėmis. Mėgstu meną, pati piešiu ir šoku.

  Ką veikti laisvalaikiu? (Jei tokį turi)

  Laisvu nuo darbo ir studijų laiku šoku pramoginius šokius. Deja, tai būna vieną kartą per mėnesį. Dar stengiuosi daugiau laiko praleisti su draugais. Kartais sunku suderinti laisvą laiką ir pomėgius, nes darbo grafikas yra slenkantis, todėl kai kurie dalykai gyvenime vyksta prabėgomis.

  Kodėl nori dalyvauti šiame konkurse?

  Esu dalyvavusi grožio konkursuose ir man tai labai patiko. Būtent todėl noriu dar kartą pabandyti ir išbandyti save. Man patinka tokios tematikos renginiai ir jei tik pasitaiko galimybė, kodėl gi nepabandžius sudalyvauti?

  Kokiuose konkursuose esi dalyvavusi?

  Pirmas konkursas kuriame dalyvavau yra „Mis Biker“. Konkursas patiko, sužavėjo, įtraukė, tad nusprendžiau judėti toliau.

  Konkurso tema – automobiliai. Ar pati vairuoji?

  Dar ne, bet jau mokausi.

  Kas pačią sieja su automobiliais?

  Nors pati ir nevairuoju, tačiau man labai patinka greitis. Jeigu tik yra galimybė stebėti kokias nors auto lenktynes, visada lekiu. Dar labai patinka važinėtis automobiliu ant ledo. Kol kas sėdžiu šalia vairuotojo, bet tikiuosi, kad vieną dieną pati perimsiu vairą.

  Kokie automobiliai patinka labiausiai?

  Pati norėčiau juodos naujos „Audi“. Nežinau kodėl, bet šis automobilis man atrodo labai moteriškas. Taip pat patinka „Mercedes Benz“. Dažnai tenka girdėti apie „BMW“, bet man šis automobilis tik trečioje vietoje. Patinka ir sportiniai automobiliai, nors manęs nežavi šių automobilių dizainas.

  Domiesi lenktynėmis?

  Kaip kada. Į ralius kartais nuvažiuoju, tačiau per daug nesidomiu. 1000 kilometrų lenktynėse Palangoje stengiuosi dalyvauti bent jau kas antrus metus.

  Galbūt žinai kokių žymių lenktynininkų?

  Taip, Benediktas Vanagas. Kiek žinau, jis šiųmetėse lenktynėse taip pat pasirodys, tad linkiu jam visokeriopos sėkmės.

  Ir paskutinis klausimas – kodėl būtent tu turi patekti į konkursą? Kodėl komisija turi pasirinkti tave?

  Galbūt todėl, kad esu protinga, graži ir maloni? Arba todėl, kad man patinka bendrauti su žmonėmis ir greitai pelnau jų simpatijas. Be to, daugelis iškart pastebi mano išskirtinę šypseną. Manau, kad sudėjus visą tai į vieną turiu ne tik realias galimybes dalyvauti konkurse, bet ir užimti prizinę vietą. Kaip ir visi, svajoju apie pirmąją, o kaip bus, sužinosime netrukus.

  Norėdami susipažinti su kitomis kandidatėmis apsilankykite "Mis Auto 2015" atrankos puslapyje.

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Paveikslėlių galerija

  View the embedded image gallery online at:
  http://modeliuagenturapegasus.lt/1020-angele-a#sigProId66a57815f3

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper