Liekna ir tuo didžiuojasi

  Minus 23 kg, ir dar ne pabaiga", - teigia mokytoja Sandra.

  Taigi, Sandra. Papasakokite, kodėl nusprendėte sulieknėti ir kaip Jums sekėsi?

  Visų pirma mano ūgis 160cm, o svėriau beveik 80kg. Ir ko gero vieną rytą atsikėlus ir pažiūrėjus į veidrodį reikėjo pasakyti sau, kad jau užtenka. Tiesiog man atsibodo, buvo labai sunku.

  Prieš kiek laiko nusprendėte sulieknėti?

  Nusprendžiau prieš kokius tris metus, bet iš pradžių nepavyko. Dvi ar tris dienas pabadaudavau ir tuo viskas pasibaigdavo, nes neištvėrusi vėl prisivalgydavau. Griežtai susigriebiau prieš metus su truputėliu ir man pavyko numesti 23 kg., tačiau planuoju dar sulieknėti kokiais 5kg.

  Kas Jus motyvavo imtis tokių priemonių?

  Per didelis antsvoris kenkė sveikatai, man buvo sunku užlipti į antrą aukštą. Numesti svorio nusprendžiau pati dėl savęs, nes aplinkiniams patikau tokia kokia esu ir niekas man nepriekaištavo dėl mano svorio.

  Kuo užsiimate gyvenime? Ar Jus palaikė darbe kolegos?

  Aš dirbu mokytoja, jau trejus metus. Mane paskatino ir labai palaikė mano mokiniai bei kolegos, kurie taip pat prisidėjo prie manęs. Kai mano grafike atsirado daugiau laisvo laiko, nusprendžiau pradėti sportuoti ir nuėjau į sporto klubą „SKYGYM“, šiame klube man labai padėjo treneris, jis man patardavo ką valgyti bei kada valgyti, žinoma pabardavo dėl kiekvieno suvalgyto zefyro. Galiu pasakyti tiek, kad siekiau užsibrėžto tikslo, o su palaikymu tiek darbe tiek namie ir sporto salėje, man pavyko sėkmingai numesti svorio.

  Jūsų nuomone, kas svarbiau subalansuota mityba ar sportas?

  Mano nuomone reikia pradėti nuo mitybos. Kaip jau minėjau man labai padėjo „SKYGYM“ treneris Viktoras. Jis man patarė ką valgyti ryte, per pietus ir vakare. Taip pat kokį maistą pakeisti. Na ir žinoma gi pats jauti ką suvalgęs jautiesi lengvai, o nuo kokio maisto apsunksti.

  Ar laikotės šiuo metu kokios dietos?

  Ne, dabar valgau labai tvarkingai, pasitaiko, kad nusižengiu, suvalgau nesveiko maisto bei saldumynų. Tačiau manau, jog tikrai gali vieną dieną leisti sau pasilepinti, jeigu visą savaitę laikaisi subalansuotos mitybos plano. Svarbiausia žiūrėti ką valgai vakare.

  Kokio maisto esate atsisakiusi?

  Nevalgau riebaus maisto, stengiuosi riboti gazuotus gėrimus bei saldumynus. Tačiau negaliu pasakyti, kad visiškai atsisakiau šio maisto. Visko aš pavalgau po truputį.

  Kokiu metu pradėjo Jums augti svoris?

  Stambėti pradėjau 11 – 12 klasėje. Tuo metu nejausdavau sąžinės graužaties ir leisdavau sau skaniai pavalgyti. Pas mus šeimoje priimta skaniai valgyti ir visada būna desertas, taigi tie desertai padarė savo. Būdavo taip, kad savaitės pradžioje tilpdavau į kelnes, o pabaigoje jau nebe.

  Nusprendžiau, kad reikia numesti svorio kai pradėjau dirbti mokykloje, nes reikia daug judėti, buvo tiesiog fiziškai sunku.

  Kaip keitėsi Jūsų apranga, numetus svorio?

  Labai pasikeitė. Seniau buvo tik juoda spalva, o dabar nebebijau šviesių, ryškių spalvų. Taip pat sulieknėjusi įgavau daugiau pasitikėjimo savimi.

  O ką palinkėtumėte žmonėms, kurie nori numesti svorio, bet vis nuleidžia rankas.

  Galiu pasakyti, kad viskas yra įmanoma. Svarbiausia pradėti nuo mitybos, pačioje pradžioje atsisakyti po truputėlį, nes visko atsisakyti iškarto tikrai nepavyks. Reikia mažinti saldumynus bei angliavandenius.  

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Paveikslėlių galerija

  View the embedded image gallery online at:
  http://modeliuagenturapegasus.lt/1025-linas-s#sigProId94c30bde65

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper