Atranka į „Mis Auto 2015“ konkursą – interviu su Irma

  Vis mažiau laiko lieka iki „Mis Auto 2015“ konkurso, o mes toliau pažindiname Jus su pretendentėmis į titulą. Kalbiname Irmą.

  Susipažinkime

  Aš Esu Irma Puzaraitė. Man yra 20 metų. Aš kilusi iš Lazdijų rajono, mažo Gegutės kaimelio. Šiuo metu nesimokau, tačiau ateities planuose  - ir mokslai ir darbas. Yra tekę dainuoti. Esu dalyvavusi fotosesijose. Anksčiau teko daug dirbti, nors esu jauna, bet turėjau daug darbų.  Buvau patekusi ir į "Deja vu" chorą, tačiau aplinkybės taip susiklostė, kad dalyvavimo teko atsisakyti.

  Ko norėtum ateityje?

  Savo ateitį norėčiau sieti su menu bei renginių organizavimu.  Savo kaimelyje padedu organizuoti šventes ir mokau vaikus dainuoti.

  Koks tavo laisvalaikis?

  Stengiuosi neužsisėdėti namuose ir kuo daugiau keliauti bei kuo daugiau pamatyti. Daugiausia keliauju po Lietuvą, nes mūsų krašte  labai daug gražių vietovių, kurias verta aplankyti ir pamatyti.

  Kodėl nori dalyvauti konkurse?

  Noriu save išmėginti, esu dalyvavusi fotosesijose, nebijau žmonių. Pamačiau skelbimą apie konkursą ir spontaniškai nusprendžiau pabandyti sudalyvauti.

  Ar teko dalyvauti lenktynėse?

  Kaip sportininkei - ne, kaip žiūrovei - teko. Ir visai neseniai. Dalyvavau Nemuno žiede vykusiuose driftuose. Taip pat prie Kazlų rūdos vykusiuose driftuose. Labai didelė gerbėja neesu, bet pasižiūrėti patinka.

  Ar pati vairuoji?

  Ne, tačiau norėčiau. Automobilio idealo neturiu, niekada nežiūrėjau į labai prabangias, bet norėčiau mažus „Lexus“ modelio.

  Koks tavo gyvenimo moto?

  Vadovaujuosi viena taisykle -  niekada nepasiduok ir siek savo tikslų.

  Kodėl turėtum būti atrinkta?

  Aš esu charizmatiška asmenybė. Taip pat labai gražiai šypsausi. Manau, kad galiu išbandyti save. Daug kas sako, kad mano išsiskirtinis žvilgsnis ir galiu sužavėti vien juo. Kiekviena moteris turi galvoti, kad ji yra geriausia ir gražiausia. 

  Norėdami susipažinti su kitomis kandidatėmis apsilankykite "Mis Auto 2015" atrankos puslapyje.

   
   
   

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Paveikslėlių galerija

  View the embedded image gallery online at:
  http://modeliuagenturapegasus.lt/1033-kamile-z#sigProId53d3708f40

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper