Paaiškėjo konkurso „Mis Auto 2015“ finalistės

  Šį savaitgalį kurortinis Palangos miestas taps svarbiausiu traukos centru ne tik poilsio, bet ir sporto mėgėjams, nes būtent čia vyks 16-osios „1000 kilometrų lenktynės“, šiemet tapusios „Eneos 1000 km lenktynėmis“. Pasikeitus didžiausio Pabaltijyje automobilių sporto renginio pavadinimui kiek pakito ir jo koncepcija. Aišku, svarbiausiu akcentu ir toliau lieka lenktynės, kasmet sulaukiančios dalyvių iš vis daugiau pasaulio šalių, tačiau, įvertindami žiūrovų lūkesčius, organizatoriai daugiau dėmesio skirs pramoginei renginio daliai.

   

  Varžybų pirmąją dieną – ketvirtadienį –, vainikuos grupės „Biplan“ koncertas, penktadienio vakarą scenoje šėls legendiniai „Bix“, šeštadienį, paskutinę varžybų dieną, vienintelį kartą šią vasarą scenoje pasirodys Džordana Butkutė. Tačiau tai – toli gražu ne visos žiūrovų laukiančios naujovės ir staigmenos.

  Penktadienį, antrąją lenktynių dieną, trasoje gaudžiant bolidų varikliams, sceną „okupuos“ modelių agentūros „Pegasus“ organizuojamo konkurso „Mis Auto“ dalyvės. Didžiulio susidomėjimo sulaukusi konkurso atranka privertė organizatorius pasiraitoti rankoves tam, kad Palangoje žiūrovai išvystų geriausias iš geriausių – merginas, vertas „Mis Auto“ titulo.

  Iš daugybės kandidačių, įvertinus balsų pasiskirstymą „Facebook“ socialiniame tinkle ir komisijos nuomonę, buvo atrinkta 14 merginų, kurias išvysime šį penktadienį pagrindinėje „Eneos 1000 km lenktynių“ scenoje. Dėl „Mis Auto 2015“ titulo varžysi Gabija Misevičiūtė, Dovilė Vyšniauskaitė, Aurelija Jogaudaitė, Jurgita Liaščytė, Ada Pranckevičiūtė, Miglė Lukoševičiūtė, Laura Kličiūtė, Aura Kairytė, Brigita Lacytė, Agne Martusevičiūtė, Irma Puzaraitė, Gintarė Zizaitė, Brigita Salulytė ir Silvija Navickaitė.

  Prognozuoti, kuri iš merginų pasipuoš specialiai šiam renginiui užsakyta karūna ir visus metus galės džiaugtis „Mis Auto“ titulu, neįmanoma. Visos atranką praėjusios dalyvės gražios, šaunios ir, kaip paaiškėjo interviu metu, nusiteikusios rimtai kovai. Būtent todėl atsakingas ir rimtas darbas – „Mis Auto“ rinkimai – bus patikėti ne žiuri, o... lenktynėse dalyvaujančių sportininkų komandoms. Konkurso organizatorių teigimu, toks būdas – teisingiausias ir užkertantis kelią bet kokioms abejonėms dėl konkurso rezultatų. Lenktynių dalyviai, tikėtina, net tik nepažįsta merginų, bet ir nėra jų matę, tad susitikimas lenktynėse bus pirma konkurso dalyvių ir „žiuri narių“ akistata, tad tik nuo pačių merginų priklausys ar jos sugebės pavergti visa galvą į lenktynes pasinėrusių ir dėl savų titulų kovojančių sportininkų širdis.

  Panašu, kad šį kartą „Eneos 1000 km lenktynėse“ rimta kova laukia ne tik varžybų trasoje, bet ir didžiojoje scenoje, nes, nepaisant teiginių, kad „svarbu dalyvauti“, pralaimėti nenori niekas. Jeigu dar nesugalvojote, kaip praleisite artėjantį savaitgalį, siūlome krautis lagaminus ir traukti į kuriam laikui Lietuvos, o gal net ir viso Pabaltijo sostine tapsiančią Palangą ir liūdėti tikrai neteks.

  Iki susitikimo „Eneos 1000 km lenktynėse“.

  Vidmantas Misevičius

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper