„Mis Auto 2015“ pasibaigus

  Prabėgusį savaitgalį kurortinis Palangos miestelis buvo tapęs Lietuvos sostine. Gal ne administracine, bet pramogų ir sporto tai tikrai – net tris dienas iš eilės čia buvo įsikūręs lenktynių miestelis ir jau 16-ajį kartą iš eilės vyko tradicinės „1000 km lenktynės“, nuo šiol žinomos kaip „Eneos 1000 km lenktynės“.

  Dar gerokai iki lenktynių pradžios buvo paskelbta, kad šiemetinis renginys nuo ankstesnių gerokai skirsis – sportas ir toliau, bus pirmoje vietoje, tačiau gerokai daugiau dėmesio bus skirta žiūrovų laisvalaikiui ir pramogoms.

  Džiugu, kad savo pažadus organizatoriai tesėjo ir atvykę stebėti lenktynių, pertraukėlių metu ar joms pasibaigus, žiūrovai galėjo mėgautis gyvai grojančiais muzikantais bei grupėmis, pamėginti suvaldyti riedžius, išmėginti rankos taiklumą dažasvydžio aikštelėje ar pažvelgti į lenktynių miestelį iš „paukščio skrydžio“, tiek skriejant sraigtasparniu, tiek šokinėjant ant į įspūdingą aukštį iškeltų gumų.

  Be to, pirmą kartą šiemet, „Eneos 1000 km lenktynių“ metu vyko modelių agentūros „Pegasus“ organizuotas konkursas „Mis Auto 2015“. Beveik du mėnesius plėšėję konkurso organizatoriai sulaukė daugiau negu 200 merginų, norinčių tapti pirmąją „Mis Auto“ laiškų. Po pirmojo pretendenčių įvertinimo įvyko daugiau negu 60 susitikimų su potencialiomis „Mis Auto“ dalyvėmis. Galiausiai buvo atrinktos 14 finalisčių, kurios ganėtinai vėjuotą liepos 17 d. pasirodė didžiojoje „Eneos 1000 km lenktynių“ scenoje. Kaip mūsų skaitytojau jau žino, tai buvo  Gabija Misevičiūtė, Dovilė Vyšniauskaitė, Aurelija Jogaudaitė, Jurgita Liaščytė, Ada Pranckevičiūtė, Miglė Lukoševičiūtė, Laura Kličiūtė, Aura Kairytė, Brigita Lacytė, Agne Martusevičiūtė, Irma Puzaraitė, Gintarė Zizaitė, Brigita Salulytė ir Silvija Navickaitė.

  Drąsiausios, ryžtingiausios, šauniausios ir labiausiai savimi pasitikinčios merginos, nepabūgusios nei didelių atstumų (ne viena jų atvyko iš kito Lietuvos krašto), nei stipraus pajūrio vėjo, nei netikėtai ganėtinai smarkiai atšalusio oro, šios merginos lipo į sceną demonstruoti tiek savo, tiek dizainerės Eglės Ališauskaitės sukurtas drabužių kolekcijas, bendravo su sportininkais ir komandų nariais, mielai pozavo publikai.

  Vienoms konkurso dalyvėms modelio ar fotomodelio darbas buvo jau puikiai pažįstamas, kitos save tokiame apmplua bandė pirmą kartą, tad, norint suvienodinti visų konkursančių galimybes, į pagalbą buvo pasikviesta „Santarvės“ modelių mokyklos vadovė Karolina Žurauskaitė, kuriai teko ne toks jau paprastas uždavinys – paruošti merginas pasirodymui didžiojoje scenoje, stebint šimtams žiūrovų.

  Dabar, pasibaigus renginiui, galima drąsiai sakyti, kad tiek K. Žurauskaitė su savo užduotimi susitvarkė puikiai – net jokios sceninės patirties iki šiol neturėjusios konkurso dalyvės, scenoje atrodė taip, tarsi tai būtų kasdienis jų užsiėmimas.

  Kiek nuvylė gausiai merginų pasirodymą scenoje (ypač kai buvo pristatyta romantiška bikini kolekcija „Nimfa“), stebėjusių žiūrovų ir komandų atstovų pasyvumas balsuojant. „Mis Auto“ dalyvių vertinimas, siekiant kaip galima objektyvesnio rezultato, buvo patikėtas ne kelių žmonių komisijai, o, visų pirma, „Eneos 1000 km lenktynių“ dalyviams ir jų komandų nariams.

  Nepaisant šios nedidelės smulkmenos, pirmąjį „Mis Auto“ konkursas pavyko puikiai – merginos sulaukė nemažai tiek sportininkų, tiek ir žiūrovų, kurie išsirinko savo favorites ir audringai jas palaikė, dėmesio. Nė viena konkurso dalyvė neišvažiavo namo be dovanų, kurias skyrė konkurso rėmėjai – natūralios kosmetikos įmonė „Fresh deli“, prekybos miestelis „Urmas“, grožio ir masažo salonas „Randa“ bei fotostudijas „Pegasus foto“. Penkios laimėtojos buvo apdovanotos išskirtiniais prizais, kuriuos įsteigė signalizacijos specialistai „Altas“ bei motociklai „Ducati“, automobilių nuoma „Rentis“, stiklo dirbinių profesionalai „Stiklita“, kvepalų ir kosmetikos srities ekspertai „FM Group“, kelionių agentūra „Pegasus tour“, vienetinių papuošalų galerija „Meno kvadratas“, „Bačkonys“, modelių agentūra „Pegasus“.

  Šiais metais geriausiai sekėsi kaunietei Agnei Martusevičiūtei, kuri ir pasipuošė „Mis Auto 2015“ karūna. Pirmosios vice-mis titulu džiaugėsi iš Lazdijų kilusi Irma Puzaraitė, antrąja vice-mis, susumavus rinkimų rezultatus, paskelbta Silvija Navickaitė iš Vilkaviškio.

  Fotografams labiausia patiko jauniausia ir aukščiausia konkurso dalyvė – vilkaviškietė Miglė Lukoševičiūtė, pelnius Mis Foto titulą ir sulaukusi pasiūlymų iš poros konkursą stebėjusių modelių agentūrų, o „Mis publika“ titulu džiaugėsi vieno sportiškiausių Lietuvos miestų, kaip kad Uteną pavadino renginį vedęs Saulenis Pociūnas, atstovė Dovilė Vyšniauskaitė.

  Konkursui pasibaigus Prim.lt pakalbino nugalėtoją Agnę, kuri prisipažino, kad yra labai laiminga, jog išdrįso dalyvauti šiame renginyje. Nugalėtoja tapusiai merginai tai buvo ne tik smagus nuotykis, bet ir vertinga patirtis. Visoms merginoms, kurios gyvenime kažko nori, bet nedrįsta žengti to lemtingo žingsnio, Agnė pataria susikaupti ir vieną kartą pasiryžti. Tą pati kaunietė sakė ir kalbėdama apie renginį. Agnė pasidžiaugė, kad ją visą laiką supo nuostabūs žmonės, padėję ir palaikę. Gal skambės keistokai, bet mergina teigė, kad konkurso metu ji buvo „savo vietoje“ – Agnę visada žavėjo greitis, lenktynės, galingi automobiliai, lenktynininkai, o čia visa tai buvo šalimais, ranka pasiekiama. Be to, ji ne tik gavo gerą adrenalino dozę, bet ir susipažino su daug įdomių žmonių. Konkursui pasibaigus nugalėtoja ne tik pasidžiaugė pirma iškovota vieta, bet ir tuo, kad išdrįso dalyvauti. „Man didelė garbė būti pirmąją Mis Auto“ – šypsodamasi savo įspūdžius apibendrino Agnė Matusevičiūtė.

  Pirmasis „Mis Auto“ konkursas, sukėlęs nemažai aistrų, baigėsi. Ar „Mis Auto“ bus renkama ir kitais metais, šiandien dar sunku pasakyti, tad kol kas, kol organizatoriai svarsto šį klausimą, siūlome pasigrožėti prabėgusio konkurso akimirkomis...

   Logo auto PRIM 2012 08 08

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Paveikslėlių galerija

  View the embedded image gallery online at:
  http://modeliuagenturapegasus.lt/1063-monika-z#sigProId7f2b9d399a

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper