„Oscaro de la Renta“ mados namai tęsia prabangią liniją

  Britų dizaineris Peteris Coppingas per „Mercedes-Benz“ madų savaitę Niujorke pristatė savo pirmąją kolekciją po Oscaro de la Rentos mirties spalio mėnesį.


  P.Coppingas buvo paskirtas O. de la Rentos įpėdiniu, nors niekada nebuvo dirbęs su velioniu dizaineriu. Antradienio pristatymas atitiko O. de la Rentos bruožus: modeliai vilkėjo prabangias vakarines sukneles, pasiūtas iš šilko ir organzos. Podiumu ėjo ir Kendall Jenner, pristačiusi tamsiai mėlynos spalvos suknelę iš tiulio ir ultravioletinės organzos su tamsiai mėlynais floristiniais siuvinėjimais.
  O. de la Rentos modeliai garsėjo detalėmis, medžiagomis ir siuvinėjimais. Klasikiniai jo kūriniai varijavo nuo prigludusių kostiumų ir moteriškų, pastelinių bei floristinių raštų suknelių iki rafinuotų, vilnijančių vakarinių suknių, kurios būdavo itin mėgstamos ant raudonojo kilimo.
  P.Coppingas penkerius metus ėjo „Nina Ricci“ mados namų kūrybos direktoriaus pareigas. Anksčiau jis dirbo su „Christian Lacroix“ ir „Sonia Rykiel“, be to, 12 metų buvo Marco Jacobso dešinioji ranka mados namuose „Louis Vuitton“.

  Norintys tapti modeliais ir pasirodyti ant podiumo apsivilkę garsiausių dizainerių kolekcijų rūbais apsilankykite puslapyje modelių agentūra.

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper