Tekila ir dantų pasta – Džoana Kolinz pataria norintiems sulieknėti

  Pagrindinė serialo „Dinastija“ aktorė, 79–erių Džoana Kolinz, keletą dienų dalino patarimus norintiems numesti svorį. Ji – aktyvi socialinių tinklų „gyventoja“, kasdien talpina medžiagą ir turi 100 000 gerbėjų.

  Patarimus norintiems suliesėti aktorė pradėjo dalinti sausio 8 d. Pasak jos, geriausias pratimas norintiems mesti svorį – stūmimas. Tereikia išstumti savo nuo stalo.

  Antras patarimas – mažinkite visų baltos spalvos produktų vartojimą. Pabandykite keturias savaites mažiau valgyti ryžių, makaronų, pieno, cukraus.

  Taip pat galima pagalvoti apie išsikrovimo dienas valgant kiaušinius. Esmė paprasta – visą dieną galima valgyti tik skirtingai pagamintus kiaušinius.

  Tiems, kas tokios dietos nepakels, aktorė siūlo užkąsti šviežiais obuoliais.

  Taip pat reiktų įprasti valgyti iš mažų lėkščių ir mažomis porcijomis. Reiktų atsisakyti saldžių gėrimų, o raudoną mėsą pakeisti žuvimi.

  Alkio jausmą galima apgauti išsivalius dantis mėtų pasta. Valgyti reikia lėtai, viską gerai sukramtant.

  Vienas aktorės patarimas sukėlė sumaištį. Aktorė pasiūlė gerti ne vyną ar vandenį, o degtinę arba tekilą. Esą taip irgi mažinamas kalorijų kiekis.

  Nepaisant abejonių, pažiūrėjus į Kolinz tampa aišku, kad dieta veikia. Aktorė net kelis kartus fotografavosi „Playboy“ žurnalui ir paskutinį kartą, kai jai buvo 49 metai.

  Vidmantas Misevičius

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper