Žavinti A.P.C. pavasarinė kolekcija

  "Kodėl aš myliu madą?" Svarstė dizaineris Jean Touitou asmeninemia interviu. "Kadangi tai yra labai malonus būdas pakilėti moteris.

  " Jean Touitou kolekcija,suskirstyta trumpais skyriais-pirmas buvo apie tranšėjos paltus ant nuogo kūno, o vėliau matomą kitą tarsi vasaros uniformą, kaip bateau-kaklo sundresses buvo suverti su aukso amuletus ir puošiama banguotus, linijinius spaudinius.

  Jean Touitou paskelbė apie posūkį, kuris pristatytas pavasarį, džinsas buvo supjaustomas į trumtas tunikas, sukneles bei į geležinkelio juosteles Romper. Jis iliustruoja šių juostų provenencijos būdu rugpjūtį Sander nuotrauka besiilsinčius darbininkus, jis rodo, kad "mada ateina iš daugelio vietų, ne tik iš aristokratijos." Kitas skyrius yra vadinamas "Belle de Jour "Po Luis Buñuel 1967 m filmas, kuriame vaidina Catherine Deneuve, jo akiplėšiškas įkvėpimas verčiamas į buržuazinės, pūlingas-laivapriekio palaidinės ir retro sijonus.

  Daugiau naujienų rasite apsilankę https://www.facebook.com/pages/Modeli%C5%B3-Agent%C5%ABra-Diamond/396144427232985?ref=hl

   

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper